załóż konto
zaloguj się
największy w Polsce portal społecznościowy dla artystów, entuzjastów i mecenasów sztuki
objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej
o talent.pl

Talent.pl jest Miejscem Odkrywania Talentów, zgodnie z pismem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2011 r. Ostatecznie talent.pl otrzymał honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej.


Talent.pl to pierwszy w Polsce portal internetowy umożliwiający osobom utalentowanym w 13 określonych kategoriach (muzyka i śpiew; taniec; film i animacja; aktorstwo; fotografia; malarstwo, rysunek, grafika; rzeźba; rzemiosło artystyczne; wzornictwo przemysłowe; poezja i proza; wizaż; architektura; modeling; oraz scenariusze) zaprezentowania się wszystkim użytkownikom internetu, w postaci stworzonych przez siebie dzieł audio, wideo, zdjęć lub audio-wideo. Talent.pl to ponad 50 podkategorii związanych z powyższymi kategoriami artystycznymi. Talent.pl to już tysiące unikalnych dzieł swoich użytkowników.


Talent.pl umożliwia zarówno osobom prywatnym jak i firmom przeglądanie i wyszukiwanie utalentowanych osób w celu ich późniejszego zatrudnienia, objęcia w portalu "Mecenatu" nad ich talentem w różnych formach oferowanych przez portal, lub też wyłącznie tylko zachwycania się ich umiejętnościami.Talent.pl skierowany jest zarówno do młodych jak i starszych internautów szukających wartościowych form rozrywki, kochających różne formy sztuki oraz nastawionych na wspieranie ludzi utalentowanych i rozwijanie się.
Przedsięwzięcie kierowane jest do ludzi zajmujących się sztuką profesjonalnie bądź amatorsko, dla miłośników sztuki, oraz tych, którzy szukają wartości w życiu.

Fanpage talent.pl na facebooku (facebook.com/talentpl) cieszy się ogromnym zainteresowaniem i różnicuje treść, by i młodzi i dojrzalsi użytkownicy znaleźli coś dla siebie.
Wersja angielska talent.pl cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga polonię z całego świata, jak i zagranicznych twórców (www.talentpl.com, www.talent-world.com).

Wersja francuska talent.pl dostępna jest pod adresami www.lestalents.fr i www.lestalents.com.

 

Wszystkie dzieła talent.pl dostępne są nieustannie na www.talentpl.tv.

 

Kontakt: kontakt@talent.pl.


Talent.pl

 

 

Odwiedz nas
kontakt
Imię
Nazwisko
Nazwa użytkownika talent.pl
E-mail
 
Czytajcie naszego bloga:
talentpl.tv
Oglądaj też wszystkie dzieła talent.pl na talentpl.tv!
kamilaozgowicz
ilość dodanych dzieł: 4
odwiedzin: 1049 lubi go/ją: 2
dołączył(a): 18/03/2015
tablica ogłoszeń
talent.pl - miejsce narodzin talentów
| | |
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2014 talent.pl
Wykonanie: Jassmedia, Projekt graficzny: talent.pl